Jsme šicí dílna z Brna, která realizuje vaše sny a cíle za Vás


Nezávazná poptávka

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci či osobní schůzku. Jsme otevření všem spolupracím co dávají smysl.

Nabízíme několik možností spolupráce

Kompletní výrobu od A do Z. / Částečnou výrobu - dle domluvy se zákazníkem (promo materiál, potisky reklamního textilu, výšivky atd...) 

Výroba na Moravě 

Jsme šicí dílna z Brna. Osobní přistup a řešení přímo s námi je vždy výhodou. Žádné zdlouhavé maily a schůzky přes net. Dorazíte k nám na dílnu, vysvětlíme, pomůžeme a Váš sen se stává skutečností. 

Pomoc s budováním Brandu

Nemáte sklad? Nemáte čas na posílání balíků? Nemáte legislativní znalosti? - není vůbec problém a se vším rádi pomůžeme.


Co nabízíme

Kompletní výrobu - sdělíte nám pouze Vaši představu, kterou následně dle Vašich požadavků zrealizujeme. Zajištění materiálů, prototypy, střihy, výrobní komponenty, nastříhání zákázky, šití, potisk, balení to vše pro Vás jsme schopni zajistit.

Částečnou výrobu – dodáte nám pouze některé z výše uvedených částí zakázky a my se postaráme o zbytek. V praxi to většinou znamená, že zákazník má pouze materiál a střihy, na nás už pak bude aby jsme zajistili zbytek zakázky k Vaší spokojenosti.


Co umíme ušít

Volno časová móda – trička, mikiny, bundy, teplákové soupravy, polotrika, šaty, kalhoty, kraťasy

Sportovní oblečení – funkční trika, podprsenky, legíny, plavky, dresy, dle domluvy i specifické kousky dle             odvětví sportu

Prádlo – dámské i pánské spodní prádlo, dětské i dámské body, tílka

Společenská móda – saka, kalhoty, košile, obleky, dámské šaty, kabáty